POWRÓT DO MENU

Projekty

banner roboczy4

Osoba do kontaktu:

Mgr Karolina Figurewicz (Specjalista ds. Rekrutacji i Wsparcia)

Telefon 58 722 08 10/28 e-mail: pelniatalentu@ateneum.edu.pl

 

Miejsce rekrutacji Ateneum-Szkoła Wyższa ul. 3 Maja 25A, 80-802 Gdańsk

II piętro pokój 204

Godziny rekrutacji

Wtorek        12:00 – 19:00

Środa           8:00 – 13:00

Czwartek     12:00 – 16:00

Piątek         12:00 – 16:00

"Pełnia talentu w pełni wieku – program zdobywania kompetencji dla osób od 50 plus do nieskończoności"

Realizator Ateneum-Szkoła Wyższa w Gdańsku w partnerstwie z  Instytutem Rozwoju Personalnego Ganesa.

Cel główny projektu:

Poprawa jakości życia uczestników przez uświadomienie znaczenia i ukazanie skutecznych metod zarządzania własnymi mocnymi stronami. Pozwoli to na twórczą adaptację do wyzwań wynikających z kolejnych etapów życia. W ramach projektu powstaną nowatorskie programy z zakresu: zarządzania talentami, technologii informacyjno-komunikacyjnych, komunikowania się w języku ojczystym oraz w językach obcych.

Programy będą uwzględniać uwarunkowania procesów uczenia w późnej dorosłości. Dzięki temu proces uczenia się będzie budującym doświadczeniem. Zrealizowane będą warsztaty zarządzania talentami dla 200 osób a także szkolenia językowe dla 70 osób, nowoczesne technologie dla 100 osób oraz język ojczysty dla 120 osób. W rezultacie ok. 90% uczestników podniesie swoje kompetencje w przynajmniej 1 z objętych projektem tematów.

Realizacja projektu: 11.2018-06.2020. Wartość projektu: 999 845,00 zł, w tym wkład środków europejskich: 842 669,37zł.

Co oferujemy?

  • Talentownia – warsztaty zarządzania swoimi mocnymi stronami (dwa dni po 8 godzin).
  • Nowoczesne technologie i codzienność (ok. 4 godzin w tygodniu, tematyka:  podstawy obsługi komputera i internetu, media społecznościowe i komunikacja przez internet, bank, zakupy i bezpieczeństwo w sieci, urządzenia mobilne i biurowe).
  • Porozumiewanie się w języku ojczystym (ok. 3 godzin w tygodniu: część wykładowa i warsztatowa – sztuka komunikacji).
  • Praktyczna nauka języka obcego (ok. 3 godzin w tygodniu: język angielski, hiszpański, włoski)

Kogo zapraszamy?

Osoby, które ukończyły 50 rok życia i są mieszkańcami obszarów obejmujących: M.Gdańsk, M.Sopot, M.Gdynię, powiaty kartuski, gdański, nowodworski, bez względu na status na rynku pracy.

Zakłada się objęcie wsparciem ogółem 200 osób. Czekamy na osoby  gotowe do  wyzwań edukacyjnych i rozwoju osobistego w przyjaznych warunkach Ateneum-Szkoły Wyższej w Gdańsku.

Termin rekrutacji na semestr zimowy 2019/2020

17.09.2019 – 11.10.2019     

REGULAMIN PROJEKTU

FORMULARZ REKRUTACYJNY semestr zimowy 2019/2020

OŚWIADCZENIE O REZYGNACJI Z UDZIAŁU W  PROJEKCIE

 

Planowany termin rozpoczęcia zajęć w semestrze zimowym 2019/2020 od 14.10.2019r.

 

 

Miejsce rekrutacji Ateneum-Szkoła Wyższa ul. 3 Maja 25A, 80-802 Gdańsk

II piętro pokój 204

Godziny rekrutacji

Wtorek        12:00 – 19:00

Środa           8:00 – 13:00

Czwartek     12:00 – 16:00

Piątek         12:00 – 16:00

 

 

 

Termin rekrutacji na semestr letni 2018/2019

18.02.2019 – 01.03.2019         

REGULAMIN PROJEKTU

FORMULARZ REKRUTACYJNY dla semestru letniego 2018/2019

OŚWIADCZENIE O REZYGNACJI Z UDZIAŁU W  PROJEKCIE

"Talentownia" – warsztaty zarządzania swoimi mocnymi stronami w ramach Projektu  pt. „Pełnia talentu w pełni wieku - program zdobywania kompetencji dla osób od 50 plus do nieskończoności!” realizowane przez Partnera Projektu Instytut Rozwoju Personalnego Ganesa ul. Jana Matejki 11/ 4-6, 80-232 Gdańsk

Harmonogram warsztatów jest ustalany indywidualnie i dopasowany do preferencji Uczestnika Projektu.

Najbliższe zaplanowane terminy to: 

09-10 marca 2019r. godz. 9.00-17.00

11-12 marca 2019r. godz. 9.00-17.00

13-14 marca 2019r. godz. 9.00-17.00

18-19 marca 2019r. godz. 9.00-17.00

20-21 marca 2019r. godz. 9.00-17.00

23-24 marca 2019r. godz. 9.00-17.00

25-26 marca 2019r. godz. 9.00-17.00

27-28 marca 2019r. godz. 9.00-17.00

01-02 kwietnia 2019r. godz. 9.00-17.00

15-16 kwietnia 2019r. godz. 9.00-17.00

25-26 kwietnia 2019r. godz.9.00-17.00

27-28 kwietnia 2019r. godz. 9.00-17.00

30-31 maja 2019r. godz. 9.00-17.00

1-2 czerwca 2019r. godz. 9.00-17.00

 

UTALENTOWANI LIDERZY

28.06.2019 godz. 9:00-17:00

29.06.2019 godz. 9:00-17:00

 

Porozumiewanie się w języku ojczystym

WYKŁAD

poniedziałki, godz.9:00 - 10:30 (w minut 5 min przerwy), sala 201


14.10.2019

21.10.2019

04.11.2019

09.12.2019

13.01.2020

 

WARSZTATY

Grupa nr 1 

poniedziałki godz. 10:45 - 13:15 (w tym 10 minut przerwy), sala 201

14.10.2019 (3x45min)

21.10.2019 (3x45min)

28.10.2019 (3x45min)

04.11.2019 (3x45min)

18.11.2019 (3x45min) godz. 9:30 - 11:45

25.11.2019 (3x45min) godz. 9:30 - 11:45

02.12.2019 (3x45min) godz. 9:30 - 11:45

09.12.2019 (3x45min)

13.01.2020 (3x45min)

27.01.2020 (3x45min)

 

Grupa nr 2

środy, godz. 12:30 - 15:00 (w tym 10 minut przerwy), sala 201

16.10.2019 (3x45min)

30.10.2019 (3x45min)

06.11.2019 (3x45min)

20.11.2019 (3x45min)

27.11.2019 (3x45min) 

28.11.2019 (3x45min) czwartek godz. 16:30 - 18:45

05.12.2019 (3x45min) czwartek godz. 16:30 - 18:45

11.12.2019 (3x45min)

22.01.2020 (3x45min)

29.01.2020 (3x45min)

 

Grupa nr 3 

czwartki, godz. 12:00 - 14:30 (w tym 10 minut przerwy), sala 202

24.10.2019 (3x45min)

07.11.2019 (3x45min)

14.11.2019 (3x45min)

28.11.2019(3x45min) 

05.12.2019 (3x45min)

12.12.2019 (3x45min)

09.01.2020 (3x45min)

16.01.2020 (3x45min)

23.01.2020 (3x45min)

30.01.2020 (3x45min)

 

Grupa nr 4 

poniedziałki, godz. 10:45 - 13:15 (w tym 10 minut przerwy), sala 202

14.10.2019 (3x45min)

21.10.2019 (3x45min)

28.10.2019 (3x45min) godz. 9:30- 11:45

18.11.2019 (3x45min)

25.11.2019 (3x45min) 

02.12.2019 (3x45min) 

16.12.2019 (3x45min) godz. 9:30- 11:45

13.01.2020 (3x45min)

20.01.2020 (3x45min)

27.01.2020 (3x45min)

Nowoczesne technologie i codzienność

MODUŁ: Podstawy obsługi komputera i Internetu

poniedziałki, godz. 13:30 -16:45(w tym 15 minut przerwy), sala 208

- 14.10.2019 (4x45 min)

- 21.10.2019 (4x45 min)

- 28.10.2019 (4x45 min)

- 04.11.2019 (4x45 min)

- 18.11.2019 (4x45 min)

- 25.11.2019 (4x45 min)

- 02.12.2019 (4x45 min)

- 09.12.2019 (4x45 min)

- 16.12.2019 (4x45 min)

- 13.01.2020 (4x45 min)

- 20.01.2020 (4x45 min)

- 27.01.2020 (4x45 min)

 

Moduł: Media społecznościowe i komunikacja przez Internet

Grupa 1

czwartki, godz. 8:30 -11:45 (w tym 15 minut przerwy), sala 208

-17.10.2019 (4x45 min)

-24.10.2019 (4x45 min)

-07.11.2019(4x45 min)

-14.11.2019 (4x45 min)

-21.11.2019 (4x45 min)

-28.11.2019 (4x45 min)

-05.12.2019 (4x45 min)

-12.12.2019 (4x45 min)

-02.01.2020 (4x45 min)

-09.01.2020 (4x45 min)

-16.01.2020 (4x45 min)

-23.01.2020 (4x45 min)

 

Moduł: Media społecznościowe i komunikacja przez Internet

Grupa 2

środy, 15:15-18:30 (w tym 15 minut przerwy), sala 311

-16.10.2019 (4x45 min)

-23.10.2019 (4x45 min)

-30.10.2019 (4x45 min)

-06.11.2019 (4x45 min)

-13.11.2019 (4x45 min)

-20.11.2019 (4x45 min)

-27.11.2019 (4x45 min)

-04.12.2019 (4x45 min)

-11.12.2019 (4x45 min)

-08.01.2020 (4x45 min)

-15.01.2020 (4x45 min)

-22.01.2020 (4x45 min)

 

Moduł: Media społecznościowe i komunikacja przez Internet

Grupa 3

środy, 15:15-18:30 (w tym 15 minut przerwy), sala 208

-16.10.2019 (4x45 min)

-23.10.2019 (4x45 min)

-30.10.2019 (4x45 min)

-06.11.2019 (4x45 min)

-13.11.2019 (4x45 min)

-20.11.2019 (4x45 min)

-27.11.2019 (4x45 min)

-04.12.2019 (4x45 min)

-11.12.2019 (4x45 min)

-08.01.2020 (4x45 min)

-15.01.2020 (4x45 min)

-22.01.2020 (4x45 min)

 

Moduł: Bank, zakupy i bezpieczeństwo w sieci

Grupa 1

środy, godz. 9:00 - 12:15 (w tym 15 minut przerwy), sala 208

-16.10.2019 (4x45 min)

-23.10.2019 (4x45 min)

-30.10.2019 (4x45 min)

-06.11.2019 (4x45 min)

-13.11.2019 (4x45 min)

-20.11.2019 (4x45 min)

-27.11.2019 (4x45 min)

-04.12.2019 (4x45 min)

-11.12.2019 (4x45 min)

-08.01.2020 (4x45 min)

-15.01.2020 (4x45 min)

-22.01.2020 (4x45 min)

 

Moduł: Bank, zakupy i bezpieczeństwo w sieci

Grupa 2

czwartki, godz. 8:30 - 11:45 (w tym 15 minut przerwy), sala 311

-17.10.2019 (4x45 min)

-24.10.2019 (4x45 min)

-07.11.2019(4x45 min)

-14.11.2019 (4x45 min)

-21.11.2019 (4x45 min)

-28.11.2019 (4x45 min)

-05.12.2019 (4x45 min)

-12.12.2019 (4x45 min)

-02.01.2020 (4x45 min)

-09.01.2020 (4x45 min)

-16.01.2020 (4x45 min)

-23.01.2020 (4x45 min)

 

Moduł: Urządzenia mobilne i  biurowe

środy godz. 9:00- 12:15 (w tym 15 minut przerwy), sala 311

-16.10.2019 (4x45 min)

-23.10.2019 (4x45 min)

-30.10.2019 (4x45 min)

-06.11.2019 (4x45 min)

-13.11.2019 (4x45 min)

-20.11.2019 (4x45 min)

-27.11.2019 (4x45 min)

-04.12.2019 (4x45 min)

-11.12.2019 (4x45 min)

-08.01.2020 (4x45 min)

-15.01.2020 (4x45 min)

-22.01.2020 (4x45 min)

 

JĘZYK ANGIELSKI (grupa 0) semestr 1

GRUPA 1

wtorki, godz.10:00 - 12:30 (w tym 10 min przerwy), sala 202

- 15.10.2019(3x45min)

- 22.10.2019 (3x45min)

- 29.10.2019 (3x45min)

- 05.11.2019 (3x45min)

- 12.11.2019 (3x45min)

- 19.11.2019 (3x45min)

- 26.11.2019 (3x45min)

- 03.12.2019 (3x45min)

- 10.12.2019 (3x45min)

- 07.01.2020 (3x45min)

- 14.01.2020 (3x45min)

- 21.01.2020 (3x45min)

- 28.01.2020 (4x45min) od godz. 9:15

 

JĘZYK ANGIELSKI (grupa 0) semestr 1

GRUPA 2

piątki, godz.15:30 - 18:00 (w tym 10 min przerwy), sala 202

- 18.10.2019 (3x45min)

 -25.10.2019 (3x45min)

- 08.11.2019 (3x45min)

- 15.11.2019 (3x45min)

- 22.11.2019 (3x45min)

- 29.11.2019 (3x45min)

- 06.12.2019 (3x45min)

- 13.12.2019 (3x45min)

- 03.01.2020 (3x45min)

- 10.01.2020 (3x45min) 

- 17.01.2020 (3x45min)

- 24.01.2020 (3x45min)

- 31.01.2020 (4x45min) od godz. 14:45

 

JĘZYK ANGIELSKI (grupa 0+) semestr 1

wtorki, godz. 12:45 - 15:15 (w tym 10 min przerwy), sala 102

- 15.10.2019(3x45min)

- 22.10.2019 (3x45min)

- 29.10.2019 (3x45min)

- 05.11.2019 (3x45min)

- 12.11.2019 (3x45min)

- 19.11.2019 (3x45min)

- 26.11.2019 (3x45min)

- 03.12.2019 (3x45min)

- 10.12.2019 (3x45min)

- 07.01.2020 (3x45min)

- 14.01.2020 (3x45min)

- 21.01.2020 (3x45min)

- 28.01.2020 (4x45min) do godz. 16:00

 

JĘZYK ANGIELSKI (grupa A1) semestr 1

piątki, godz.11:45-14:15 (w tym 10 min przerwy)sala 202

- 18.10.2019 (3x45min)

 -25.10.2019 (3x45min)

- 08.11.2019 (3x45min)

- 15.11.2019 (3x45min)

- 22.11.2019 (3x45min)

- 29.11.2019 (3x45min)

- 06.12.2019 (3x45min)

- 13.12.2019 (3x45min)

- 03.01.2020 (3x45min)

- 10.01.2020 (3x45min) 

- 17.01.2020 (3x45min)

- 24.01.2020 (3x45min)

- 31.01.2020 (4x45min) do godz. 15:00

 

JĘZYK HISZPAŃSKI  (grupa 0) semestr 1

poniedziałki, godz. 13:30 - 16:00 (w tym 10 min przerwy), sala A-2

- 14.10.2019 (3x45min)

- 21.10.2019 (3x45min)

- 28.10.2019 (3x45min)

- 04.11.2019 (3x45min)

- 18.11.2019 (3x45min)

- 25.11.2019 (3x45min)

- 02.12.2019 (3x45min)

- 09.12.2019 (3x45min)

- 16.12.2019 (3x45min)

- 03.01.2020 (3x45min) (piątek, godz. 13:30-16:00)

- 13.01.2020 (3x45min)

- 20.01.2020 (3x45min)

- 27.01.2020 (4x45min) do godz. 16:45

 

JĘZYK ANGIELSKI (grupa 0) semestr 2

wtorki, godz.14:00 - 16:30 (w tym 10 min przerwy), sala 305

- 15.10.2019(3x45min)

- 22.10.2019 (3x45min)

- 29.10.2019 (3x45min)

- 05.11.2019 (3x45min)

- 12.11.2019 (3x45min)

- 19.11.2019 (3x45min)

- 26.11.2019 (3x45min)

- 03.12.2019 (3x45min)

- 10.12.2019 (3x45min)

- 07.01.2020 (3x45min)

- 14.01.2020 (3x45min)

- 21.01.2020 (3x45min)

- 28.01.2020 (4x45min) do godz.17:15

 

JĘZYK ANGIELSKI (grupa 0+) semestr 2

piątki, godz.11:45-14:15 (w tym 10 min przerwy)sala 305

- 18.10.2019 (3x45min)

 -25.10.2019 (3x45min)

- 08.11.2019 (3x45min)

- 15.11.2019 (3x45min)

- 22.11.2019 (3x45min)

- 29.11.2019 (3x45min)

- 06.12.2019 (3x45min)

- 13.12.2019 (3x45min)

- 03.01.2020 (3x45min)

- 10.01.2020 (3x45min) 

- 17.01.2020 (3x45min)

- 24.01.2020 (3x45min)

- 31.01.2020 (4x45min) do godz. 15:00

 

JĘZYK ANGIELSKI (grupa A1) semestr 2

GRUPA 1

piątki, godz. 9:00 - 11:30 (w tym 10 min przerwy)sala 305

- 18.10.2019 (3x45min)

 -25.10.2019 (3x45min)

- 08.11.2019 (3x45min)

- 15.11.2019 (3x45min)

- 22.11.2019 (3x45min)

- 29.11.2019 (3x45min)

- 06.12.2019 (3x45min)

- 13.12.2019 (3x45min)

- 03.01.2020 (3x45min)

- 10.01.2020 (3x45min) 

- 17.01.2020 (3x45min)

- 24.01.2020 (3x45min)

- 31.01.2020 (4x45min) od godz. 8:15

 

JĘZYK ANGIELSKI (grupa A1) semestr 2

GRUPA 2

wtorki, godz.12:45 -15:15 (w tym 10 min przerwy)sala 202

- 15.10.2019(3x45min)

- 22.10.2019 (3x45min)

- 29.10.2019 (3x45min)

- 05.11.2019 (3x45min)

- 12.11.2019 (3x45min)

- 19.11.2019 (3x45min)

- 26.11.2019 (3x45min)

- 03.12.2019 (3x45min)

- 10.12.2019 (3x45min)

- 07.01.2020 (3x45min)

- 14.01.2020 (3x45min)

- 21.01.2020 (3x45min)

- 28.01.2020 (4x45min) do godz.16:00

 

JĘZYK ANGIELSKI (grupa A1) semestr 2

GRUPA 3

czwartki, godz. 12:30 -15:00 (w tym 10 min przerwy)sala 202

- 17.10.2019 (3x45min)

- 24.10.2019 (3x45min)

- 07.11.2019 (3x45min)

- 14.11.2019 (3x45min)

- 21.11.2019 (3x45min)

- 28.11.2019 (3x45min)

- 05.12.2019 (3x45min)

- 12.12.2019 (3x45min)

- 02.01.2020 (3x45min)

- 09.01.2020 (3x45min)

- 16.01.2020 (3x45min)

- 23.01.2020 (3x45min) 

- 30.01.2020 (4x45min) do godz. 15:45

 

JĘZYK HISZPAŃSKI  (grupa 0) semestr 2

poniedziałki, godz. 10:45 -13:15 (w tym 10 min przerwy), sala 305

- 14.10.2019 (3x45min)

- 21.10.2019 (3x45min)

- 28.10.2019 (3x45min)

- 04.11.2019 (3x45min)

- 18.11.2019 (3x45min)

- 25.11.2019 (3x45min)

- 02.12.2019 (3x45min)

- 09.12.2019 (3x45min)

- 16.12.2019 (3x45min)

- 03.01.2020 (3x45min) (piątek, godz. 13:30-16:00)

- 13.01.2020 (3x45min)

- 20.01.2020 (3x45min)

- 27.01.2020 (4x45min) od godz.10:00

 

Język włoski (grupa 0) semestr 2  

środy, godz. 12:30 - 15:00 (w tym 10 min przerwy), sala 305                          

- 16.10.2019 (3x45min)

- 23.10.2019 (3x45min)

- 30.10.2019 (3x45min)

- 06.11.2019 (3x45min)

- 13.11.2019 (3x45min)

- 20.11.2019 (3x45min)

- 27.11.2019 (3x45min)

- 04.12.2019 (3x45min) 

- 11.12.2019 (3x45min)

- 08.01.2020 (3x45min)

- 15.01.2020 (3x45min)

- 22.01.2020 (3x45min)

- 29.01.2020 (4x45min) od godz.11:45

ZAPYTANIE OFERTOWE nr 1/2019

W związku z realizacją projektu „Pełnia talentu w pełni wieku - program zdobywania kompetencji dla osób od 50 plus do nieskończoności!”,  realizowanego w ramach Osi Priorytetowej III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020,  Działania 3.1 Kompetencje w  szkolnictwie wyższym, zwanego dalej „Projektem” ( projekt  o numerze POWR.03.01.00-00-t187/18) zapraszamy do składania ofert na: Świadczenie usług cateringowych podczas szkoleń dla Uczestników i Uczestniczek Projektu w terminie od 18.03.2019 r. do 30.06.2020 r.

Termin złożenia Oferty do dnia 13.03.2019 r. do godz. 10:00 (dotyczy formy papierowej i elektronicznej) liczy się data wpływu Oferty do Zamawiającego. Formę papierową należy wysłać pocztą na adres Ateneum-Szkoła Wyższa w Gdańsku ul. 3 Maja 25A, 80-802 Gdańsk, formę elektroniczną należy przesłać na  adres e-mail: a.marcinkiewicz@ateneum.edu.pl.

Szczegóły w dokumentacji poniżej:

Zapytanie z załącznikami wersja pdf

Załączniki w wersji do edycji

 

INFORMACJA O WYNIKU POSTĘPOWANIA OFERTOWEGO

Niniejszym informujemy, iż w ramach postępowania ofertowego nr 1/2019 dotyczącego wyboru wykonawcy na Świadczenie usług cateringowych podczas szkoleń dla Uczestników i Uczestniczek Projektu w terminie od 18.03.2019 r. do 30.06.2020 r. przy realizacji projektu „Pełnia talentu w pełni wieku - program zdobywania kompetencji dla osób od 50 plus do nieskończoności!”,  realizowanego w ramach Osi Priorytetowej III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020,  Działania 3.1 Kompetencje w  szkolnictwie wyższym, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego zwanego dalej „Projektem” (projekt o numerze POWR.03.01.00-00-t187/18) wpłynęła tylko jedna oferta.

Ateneum-Szkoła Wyższa w Gdańsku ul. 3 Maja 25A, 80-802 Gdańsk działając zgodnie z zasadami ww. zapytania ofertowego, na Wykonawcę wybrała Firmę Usługi gastronomiczne Andrzej Pawelec.

1 logo FE Wiedza Edukacja Rozwoj rgb 1
2 logo znak barw rp poziom szara ramka rgb nr 2 kopia
3 EU EFS rgb nr 3