Studencie, wygraj płatny staż!

2019-10-02

Ulotka EWDay 2020

Biura Adecco na całym świecie otwierają się dla młodych ludzi.

Experience Work Day także w 9 polskich miastach.

Po raz kolejny w Polsce, globalny Experience Work Day odbędzie się 16 października. Adecco szuka stażystów do swoich oddziałów w 9 polskich miastach.

W środę, 16 października Adecco w Polsce otworzy swoje biura dla młodych ludzi. Przyszli stażyści spędzą ten dzień w pracy w wybranym dziale firmy. W tym roku Experience Work Day odbywa się tylko w Bielsku-Białej, Krakowie, Gliwicach, Poznaniu, Gdańsku, Gorzowie Wielkopolskim, Warszawie, Łodzi i Pruszkowie.

Dzięki takiej możliwości, młodzi ludzie będą mieli szansę porozmawiać ze specjalistami pracującymi w różnych obszarach firmy Adecco. Wizyta w biurze to również szansa na wygranie płatnego stażu, który odbędzie się w jednym z różnych działów takich jak np.: rekrutacje, administracja, księgowość, HR, czy Marketing. Adecco oczekuje od kandydatów zaangażowania, chęci rozwoju i otwartości na wyzwania. Doświadczenia zawodowe nie są wymagane. Zainteresowane osoby muszą wysłać CV na adres marketing.poland@adecco.com, nie później niż do 06.10.2019.

Ubiegłoroczna edycja Experience Work Day zakończyła się sukcesem. W wydarzeniu uczestniczyło ponad 8 tys. młodych pracowników na całym świecie. Ponad 4 tys. ekspertów Adecco z 700 oddziałów w 49 krajach, w tym w Polsce, pomagało im w szukaniu własnej drogi do sukcesu zawodowego.

Więcej informacji o Experience Work Day można znaleźć na https://www.ceofor1month.com/experience-work-day/