Inauguracja nowego kierunku: Innowacyjne i kreatywne metody pracy z uczniem

2020-04-04

Dziś odbyła się inauguracja nowego kierunku studiów podyplomowych Innowacyjne i kreatywne metody pracy z uczniem

Nie tak miało być. Stworzyliśmy autorski, nowatorski program nauczania, skomponowany z praktycznych przedmiotów, wiedzy i umiejętności naprawdę potrzebnych w codziennej pracy nauczyciela, zaangażowaliśmy do współpracy niesamowitych edukatorów z całej Polski... Dziś miał odbyć się pierwszy zjazd.

4 kwietnia stał się jednak dniem inauguracji kierunku. Spotkaliśmy się online ze słuchaczami wraz z Dziekanem Wydziału Studiów Edukacyjnych Ateneum-Szkoła Wyższa, panem Zdzisławem Aleksandrem i w wyjątkowym składzie wykładowców. Z rozpoczęciem zajęć czekamy na unormowanie się sytuacji w kraju i na świecie. Nie wyobrażamy sobie realizacji naszych założeń w systemie zdalnego nauczania.

Kierunek INNOWACYJNE I KREATYWNE METODY PRACY Z UCZNIEM stał się faktem! Cieszę się, że mogę być jego współtwórcą, opiekunem i wykładowcą. Cieszę się, że aż tyle niesamowitych osób bez wahania zgodziło się na bycie częścią tego przedsięwzięcia. Miło było dziś znowu Was widzieć :)

Mam nadzieję, że spotkamy się już niedługo na żywo w Gdańsku. (mgr Irmina Żarska - opiekun kierunku)

92028456 509470836359100 5295795427310829568 n2