POWRÓT DO MENU

Aktualności

Nowość! Sztuczna inteligencja w komunikacji społecznej

2023-08-31

Nowy zakres studiów na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja i społeczna

- rozpoczęcie studiów październik 2023,
- studia I stopnia (3 lata, 6 semestrów),
- dofinansowania do studiów (system wysokich stypendiów i zapomóg sięgających nawet 1500 zł miesięcznie),
- studia w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym,
- studia niestacjonarne w trybie hybrydowym (ok. 50% online).

----

Dlaczego warto studiować sztuczną inteligencję w komunikacji społecznej?

- Interdyscyplinarność: Kierunek ten łączy w sobie elementy dwóch dziedzin – sztucznej inteligencji i komunikacji społecznej – co pozwala na wykorzystanie najnowszych technologii informatycznych w celu lepszego zrozumienia ludzkich zachowań i preferencji w sytuacjach komunikacyjnych.
- Wiedza teoretyczna i praktyczna: Studia związane ze sztuczną inteligencją w komunikacji społecznej zapewniają wiedzę teoretyczną i praktyczną, co pozwala na efektywne wykorzystanie najnowszych narzędzi i metod w celu opracowania skutecznych strategii komunikacyjnych.
- Dostosowanie do potrzeb rynku: Kierunek ten jest rozwijany z myślą o potrzebach rynku, co pozwala na efektywną integrację teorii z praktyką oraz na dostosowanie programu nauczania do bieżących trendów w dziedzinie sztucznej inteligencji i komunikacji społecznej.
- Zróżnicowane perspektywy zawodowe: Absolwenci kierunku związanych ze sztuczną inteligencją w komunikacji społecznej posiadają szeroki wachlarz umiejętności i wiedzy, co pozwala na podjęcie pracy w różnych branżach, takich jak reklama, public relations, marketing czy media.

----

Więcej o studiach tutaj: https://kierunki.ateneum.edu.pl/sztuczna-inteligencja-w-komunikacji/

Archiwum Aktualności