Instrukcja rozpoczęcia zajęć online dla nauczycieli

2022-11-05

Szanowni Państwo,

poniżej zamieszczamy linka do nagrania obrazującego procedurę aktywacji grup i zajęć prowadzonych w trybie online.

Serdecznie prosimy o przesłanie linków wygenerowanych w systemie dziekanatowym na Państwa najbliższe zajęcia, planowane w systemie online. Aby skopiować linki należy zalogować się do systemu e-dziekanatu: https://e-dziekanat.ateneum.edu.pl/asw-stud-app/ledge/view/stud.StartPage

Następnie prosimy o rozpoczęcie planowanych spotkań, widocznych w zakładce: Dydaktyka>Plan zajęć przycisk „ONLINE” (zajęcia na weekend 8-9.10.2022). Zostaną Państwo przekierowani na platformę
MS Teams. Osoby, które nie aktywowały swoich grup powinny to zrobić za pomocą przycisku „aktywuj”. Jest to krok niezbędny aby Państwa studenci widzieli zajęcia w systemie e-dziekanatu. Następnie możliwe będzie rozpoczęcie spotkania za pomocą przycisku „Rozpocznij spotkanie”.

System automatycznie wyświetli komunikat o dodaniu uczestników oraz skopiowaniu zaproszenia. Prosimy o skopiowanie zaproszenia i przesłanie go na adres Pana mgr Mateusza Milera (m.miler@ateneum.edu.pl) lub Pani mgr Agnieszki Laskowskiej-Ciechańskiej (a.laskowska@ateneum.edu.pl).

Linki zostaną udostępnione na stronie uczelni w celu dodatkowego zabezpieczenia na wypadek nieprzewidzianych problemów wdrożeniowych związanych z uruchomieniem nowej platformy przeznaczonej do spotkań dydaktycznych w formie zdalnej.

W związku z tym, iż zajęcia w formie online zaczynają się w najbliższą sobotę (08.10.2022) prosimy
o przesłanie linków na planowane dla Państwa zajęcia na ten weekend do czwartku 06.10.2022 r.

Link do nagrania obrazującego proces