Innowacyjne i kreatywne metody pracy z uczniem - wykład otwarty

2020-02-06

Studia podyplomowe Innowacyjne i kreatywne metody pracy z uczniem! Zastanawiasz się czy te studia są dla Ciebie? Jak będą wyglądały zajęcia?

To wydarzenie jest dla Ciebie!
Ateneum oraz mgr Leszek Dowgiałło serdecznie zapraszają na wykład otwarty nowego kierunku studiów podyplomowych: Innowacyjne i kreatywne metody pracy z uczniem!

Temat wykładu: Doskonalenie zawodowe nauczyciela jako proces dostosowawczy do metod pracy z uczniem w XXI wieku.

O prowadzącym
mgr Leszek Dowgiałło - nauczyciel akademicki, od dekady współpracuje ze szkołami jako pedagog oraz wychowawca w ośrodkach wychowawczych. Od 6 lat pedagogizuje rodziców oraz prowadzi zajęcia z młodzieżą w różnych szkołach na terenie całego kraju. Streetworker, autor publikacji dedykowanych pedagogom.

Wydarzenie jest bezpłatne.
Obowiązują wcześniejsze zapisy: event@ateneum.edu.pl