Dlaczego warto studiować Zarządzanie w Sporcie

2018-06-07

Dlaczego warto studiować zarządzanie w sporcie ?

W Polsce w ostatnich latach bardzo łatwo zauważyć „modę na sport”. Wiele osób zaczyna dbać o swoje zdrowie czy to biegając czy to ćwicząc na siłowni. Oglądalność imprez sportowych w ostatnich latach wzrosła, całe rodziny spędzają czas na stadionach oglądając mecze czy też dopingując swoje dzieci w rozgrywkach juniorskich.

szkolka pilkarska 700

W szkółkach piłkarskich brakuje miejsc dla dzieci.

Moda na sport to również okazja dla przedsiębiorczych i zainteresowanych sportem studentów. Szkółki piłkarskie pękają w szwach – rodzice mają nadzieję na wychowanie następców Roberta Lewandowskiego czy Kuby Błaszczykowskiego. Powstają nowe kluby i organizacje sportowe, które potrzebują pracowników znających się na zarządzaniu obiektami sportowymi i organizowaniu imprez sportowych.

pilka nozna 700

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej już niedługo

W miastach praktycznie w każdy weekend możemy dopingować biegaczy, kolarzy i innych sportowców przy okazji wielu eventów sportowych. Na rynku imprez i eventów „około-sportowych” powstała nisza, którą w Ateneum – Szkole Wyższej postaramy się wypełnić kształcąc fachowców w dziedzinie zarządzania w sporcie.

tour de france 700

Tour de France

Każdy absolwent tej specjalności nie tylko zdobędzie wiedzę z zakresu zarządzania klubem czy obiektem sportowym (piłkarskim, lekkoatletycznym, halą sportową i in.) będzie znał prawo związane z organizacją imprez sportowych ale również zostanie uzbrojony w wiedzę i umiejętności związane z rozpoczęciem własnej działalności na rynku sportowym. Studia mają być nie tylko źródłem wiedzy ale i inspiracją do własnego biznesu.

stadion 701

Jak zapełnić stadion ? Odpowiemy na to pytanie na studiach.

Aby dowiedzieć się więcej o programie studiów i warunkach rekrutacji zapraszamy do kontaktu:

rekrutacja@ateneum.edu.pl

tel. 58-722-08-00 lub 58-722-08-10