AteneumOnline/ Jak skutecznie zachęcić dziecko do uczenia się - bezpłatny webinar z Kamilą Olgą

2020-10-06
Już dziś zapraszam na kolejny webinar!
Całym serduchem ❤ zapraszam na praktyczny Webinar o tym, jak skutecznie zachęcić dziecko do nauki, uczenia się, zdobywania nowej wiedzy!
KIEDY❓
5.11. (czwartek) - godz.19.00
DLA KOGO TEN WEBINAR❓
Dla rodziców,
Dla nauczycieli, wychowawców,
Dla studentów,
Dla każdego miłośnika psychologii rozwoju dziecka, który pragnie poznać nowe skuteczne metody wychowawcze!
W czym pomoże Ci to spotkanie:
✅ dowiesz się, jak wprowadzić dziecko w świat szkoły, ocen, prac domowych;
✅ pokażę ci, jak wspierać swoje dziecko w codziennej nauce, odrabianiu prac domowych, przygotowaniach do sprawdzianów;
✅ poznasz rozwiązania, które pomogą Ci rozwijać motywację wewnętrzną dziecka do nauki – „nie dlatego, że musi”, ale dlatego „że chce”;
✅ zapoznasz się ze z metodami, technikami, które pomogę Wam rozmawiać o ocenach, szkole, uwagach czy kartkówkach.
✅ opowiem ci jak wspierać decyzje edukacyjne dzieci, dotyczące np. wyboru liceum czy zajęć dodatkowych.
✅ i jak zawsze wspomnę o założeniach Pozytywnej Dyscypliny (PD) przedstawię jak skutecznie wdrażać metody i techniki PD.
GDZIE❓
Webinar będzie w formie LIVE na fb, NIE POTRZEBA zapisów </body></html>