POWRÓT DO MENU

Kontakt

SIEDZIBY UCZELNI:
80-802 Gdańsk, ul. 3 Maja 25A
80-855 Gdańsk ul. Wały Piastowskie 1 ("Zieleniak") (sale wykładowe)

Rekrutacja:

- w Dziekanacie, Gdańsk, ul. 3 Maja 25A
tel. 58 722 08 00

NR RACHUNKU BANKOWEGO UCZELNI: 
63 1090 1098 0000 0001 0259 7281
SWIFT-  WBKPPLPP
IBAN- PL 63 1090 1098 0000 0001 0259 7281


Rekrutacja

Biuro Rekrutacji Gdańsk
ul. 3 Maja 25 A 

Pokój nr 3 (Dziekanat-rekrutacja studia I i II stopnia)

Pokój nr 316 (rekrutacja studia podyplomowe) 

 

czynne w godzinach:

Pon: 8-16;
wtorek:11-19;
śr: 8-16;
czw: 8-16;
pt:8-16;
sob: 8.30-14.30
Tel. 58 722 08 00 e-mail: rekrutacja@ateneum.edu.pl(studia I i II stopnia)  
Tel. 58 722 08 55/00 e-mail: podyplomowe@ateneum.edu.pl  

Dziekanat

Prof. nadzw. dr hab. Zdzisław Aleksander Dziekan Wydziału Studiów Edukacyjnych Dziekanat, pokój 3
tel. 58 722 08 10 email: z.aleksander@ateneum.edu.pl

 Konsultacje:

wtorki od 16.00 do 18.00
piątki od 12.00 do 14.00
Prof. nadzw. dr Hanna Dubrzyńska Dziekan Wydziału Europeistyki, Politologii i Dziennikarstwa Dziekanat, pokój 3
tel. 58 722 08 10 email: dziekanat@ateneum.edu.pl

 Konsultacje:

wtorki od 16.00 do 18.00
środy od 11.30 do 13.00
Dr Małgorzata Godlewska Dziekan Wydziału Neofilologicznego Dziekanat, pokój 3
tel. 58 722 08 10 email: m.godlewska@ateneum.edu.pl

Konsultacje: 

Wtorki od 16.00 do 18.00
Piątki od 13.15 do 14.30

Mgr Tomasz Naspiński Kierownik zarządzający dziekanatu Dziekanat, pokój 3
tel. 58 722 08 10 email: t.naspinski@ateneum.edu.pl  
Mgr Małgorzata Lisewska Pracownik dziekanatu Dziekanat, pokój 3
tel. 58 722 08 10 email: m.lisewska@ateneum.edu.pl  
Mgr Karolina Figurewicz Pracownik dziekanatu Dziekanat pokój 3
tel. 58 722 08 10 email: k.figurewicz@ateneum.edu.pl  
Godziny pracy:

Pon: nieczynne; wtorek:12-18; śr: 8-13; czw:12-16;
pt:12-16; sob: 8.30-14.30

 

Rektorat

Prof. zw. dr hab. Waldemar Tłokiński  J.M. Rektor Rektorat, pokój 103
tel. 58 722 08 80 email: rektor@ateneum.edu.pl  
Prof. nadzw. dr hab. Marcin Krawczyński Pełnomocnik Rektora Rektorat, pokój 103
tel. 58 722 08 80 email: m.krawczynski@ateneum.edu.pl  
Prof. nadzw. dr hab. Henryk Olszewski Pełnomocnik Rektora Rektorat, pokój 103
tel. 58 722 08 80 email: h.olszewski@ateneum.edu.pl  
Dr Bartosz Wiśniewski  Dyrektor Biura Rektora Rektorat, pokój 103
tel. 58 722 08 80 email: rektor@ateneum.edu.pl  

 

 

Administracja

Mgr inż. Jarosław Jasiński Dyrektor Administracyjny Pokój 203
tel. 58 722 08 77 email: j.jasinski@ateneum.edu.pl  
Bogdan Słomski Pracownik administracyjny "Zieleniak"  "Zieleniak" I piętro
  email: b.slomski@ateneum.edu.pl  
Mgr inż. Janusz Malinowski Informatyk Pokój 204
  email: j.malinowski@ateneum.edu.pl  
dr Bartosz Wiśniewski Administracja strony www  
  email: admin@ateneum.edu.pl  

Ateneum Szkoła Języków

Grażyna Zawisza Specjalista ASJ Pokój 307
tel. 58 722 08 60 email: gdansk@examinations.pl  

Biblioteka

Mgr Anna Aniszewska-Sworczuk Dyrektor Biblioteki
tel. 58 722 08 74 email: a.sworczuk@ateneum.edu.pl
  email: biblioteka@ateneum.edu.pl
Mgr Piotr Stawski Bibliotekarz
tel. 58 722 08 74

email: p.stawski@ateneum.edu.pl

email: wypozyczalnia@ateneum.edu.pl

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych

Mgr Marcin Stark Specjalista ds. finansowych Pokój 207
tel. 58 722 08 45 E-mail:m.stark@ateneum.edu.pl  

Biuro Współpracy z Zagranicą/Erasmus

Mgr Agnieszka Wrotek  Koordynator programu Erasmus  Pokój 204
tel. 58 722 08 28

email: ir@ateneum.edu.pl
a.wrotek@ateneum.edu.pl

 URLOP
Dr Bartosz M. Wiśniewski

b.wisniewski@ateneum.edu.pl

Biuro Rektora

tel. 58 722 08 80  

Środy i piątki 12-15 

British Council EC

Grażyna Zawisza Specjalista British Council EC  Pokój 307
tel. 58 722 08 60 email: gdansk@examinations.pl  

Dział Kształcenia

Mgr Agnieszka Marcinkiewicz

Kierownik działu kształcenia Pokój 315
tel. 58 722 08 50 email: a.marcinkiewicz@ateneum.edu.pl  

Mgr Mateusz Miler

Zastępca kierownika działu kształcenia Pokój 316
tel. 58 722 08 50 email: m.miler@ateneum.edu.pl  

Mgr Agnieszka Laskowska-Ciechańska

Specjalista w dziale kształcenia Pokój 316
tel. 58 722 08 50 email: a.laskowska@ateneum.edu.pl  

Mgr Katarzyna Ślozowska

Referent w dziale kształcenia

Pokój 316

tel. 58 722 08 50

email: k.slozowska@ateneum.edu.pl

 

Dyżury działu kształcenia:

 

pn.,śr.,pt. 8.00-16.00,czw. 12.00-16.00,
wt. 11.00-19.00, sb. 8.30-14.30

 

Dział Kształcenia jest nieczynny od 23.12.2016 do 01.01.2017

Dział Nauki i Wydawnictw

Mgr Violetta Pastwa Kierownik Działu Nauki i Wydawnictw   Pokój 314
tel. 58 722 08 25 email: v.pastwa@ateneum.edu.pl  

Wtorek: 10-18

Środa: 8-16

Kwestura

Mgr Joanna Stark-Gaszkowska Kwestor Pokój 206
tel. 58 722 08 43 email: j.stark@ateneum.edu.pl  URLOP
W zastępstwie M. Piliczewska email: m.piliczewska@ateneum.edu.pl Pokój 206
Mgr Atena Kiradzopulos-Kordalska   Księgowa   Pokój 206
tel. 58 722 08 40 email: a.kiradzopulos@ateneum.edu.pl  URLOP
W zastępstwie M. Dobkowska email: m.dobkowska@ateneum.edu.pl Pokój 206
Mgr Ewelina Bindek Specjalista ds. kadr i płac Pokój 206
tel. 58 722 08 42 email: e.bindek@ateneum.edu.pl  URLOP
Ewelina Mielcarska Specjalista ds. kadr i płac Pokój 206
tel. 58 722 08 42 email: e.mielcarska@ateneum.edu.pl  
Mgr Marcin Stark Specjalista ds. finansowych (Stypendia, delegacje, faktury)
Pokój 207
tel. 58 722 08 45 email: m.stark@ateneum.edu.pl  
     
     

Marketing

dr Bartosz Krawczyński      
tel. 58 722 08 87 email: b.krawczynski@ateneum.edu.pl    

Ochrona

Biuro ochrony Pracownik ochrony
tel. 58 722 08 76  

Praktyki

 Mgr Adam Gaszkowski    
tel.58-722-08-10 email:a.gaszkowski@ateneum.edu.pl

 

Studia Podyplomowe

Studia podyplomowe

podyplomowe@ateneum.edu.pl    

Mgr Mateusz Miler

Sprawy administracyjne   Pokój  316
tel. tel. 58 722 08 55 email: m.miler@ateneum.edu.pl    

Mgr Agnieszka Laskowska-Ciechańska

Sprawy administracyjne   Pokój  316
tel. 58 722 08 55 email: a.laskowska@ateneum.edu.pl    
Mgr Katarzyna Ślozowska

Sprawy administracyjne

  Pokój 316
tel. 58 722 08 55

email: k.slozowska@ateneum.edu.pl

   
Dyżury:

pn.,śr.,pt. 8.00-16.00, czw. 12.00-16.00  
wt. 11.00-19.00sb. 8.30-14.30

   

Studium Języków Obcych

Mgr Zbigniew Kolendo Kierownik SJO Pokój 306
tel. 58 722 08 65 email: z.kolendo@ateneum.edu.pl  

Stypendia

Mgr Kornelia Prusik Specjalista ds. finansowych (Stypendia) Pokój 207
tel. 58 722 08 45 email: k.prusik@ateneum.edu.pl  

Uniwersytet Trzeciego Wieku

Mgr Agnieszka Wrotek Koordynator ds. UTW Pokój 204
tel. 58 722 08 28 email: a.wrotek@ateneum.edu.pl  URLOP
Mgr Karolina Figurewicz k.figurewicz@ateneum.edu.pl Dziekanat
tel. 58 722 08 10