Szkolenie - Bajkowa Tabliczka Mnożenia

2017-03-30

mat

ATENEUM SZKOŁA WYŻSZA W GDAŃSKU ZAPRASZA NA SZKOLENIE:

BAJKOWA TABLICZKA MNOŻENIA FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Jest to innowacyjna, bardzo skuteczna i szybka metoda nauczania tabliczki mnożenia, która poprzez zabawę oraz techniki obrazowe szybko oraz skutecznie pomaga zapamiętać poszczególne przykłady. Jest ona efektem wieloletniej pracy terapeutycznej z dziećmi. Metoda zawiera wiele pomocy dydaktycznych, które w trakcie pracy terapeutycznej były uzupełniane o nowe elementy.

Celem szkolenia jest nabycie wiedzy dotyczącej specyfiki pracy mózgu, pamięci oraz koncentracji uwagi. Zapoznanie  z mnemotechnikami, pamięcią obrazową.
1. Słuchacz pozna specyfikę pracy obu półkul mózgowych,
2. Metody aktywizowania wyobraźni dziecka,

3. Rodzaje pamięci oraz istotę ich działania,
4. Zapozna się ze sposobem wprowadzania poszczególnych elementów metody,
5. Sposób opowiadania bajek o zwierzętach oraz specyfikę zapamiętywania  wyników mnożenia.

Prowadzący:

ResizedImage203203 11058663 910485188972368 3738439370986787756 n 1

Szkolenie prowadzi mgr Małgorzata Aszyk

Absolwentka Wydziału Nauk Społecznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie gdańskim z zakresu logopedii oraz studia podyplomowe z zakresu socjoterapii Gestalt w Krakowie. Posiada certyfikat z technik uczenia się i szybkiego zapamiętywania. Ukończyła intensywny kurs z diet coachingu w Instytucie Psychoimmunologii w Warszawie. Od 18 lat prowadzi prywatną praktykę psychologiczną, terapię indywidualną z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi. Organizuje zajęcia warsztatowe dotyczące rozwoju osobistego, umiejętności radzenia sobie ze stresem, z emocjami oraz twórczego rozwiązywania problemów. Od wielu lat współpracuje z „Radiem Głos”, gdzie nagrywa audycje radiowe i odpowiada na pytania radiosłuchaczy.

W życiu prywatnym jest osobą uśmiechniętą, dynamiczną, optymistyczną, pełną ciepła i harmonii. Aktywnie uprawia sport, pływa, jeździ na nartach, rowerze, wędruje po górach. Uwielbia taniec i spotkania z ludźmi, amatorsko gra w teatrze. Obecnie jest w trakcie zdobywnia certyfikatu z zakresu psychoonkologii.

Posiada referencje:-Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego,

Uniwersytetu Gdańskiego,

Instytutu Psychoimmunologii w Warszawie,

Terapii Gestalt w Krakowie.

Terminy rozpoczęcia Szkolenia do wyboru:

22.04.2017 (zgłoszenie na szkolenie należy przesyłać do dnia 18.04.2017)

20.05.2017 (zgłoszenie na szkolenie należy przesyłać do dnia 16.05.2017)

Opłata za szkolenie:

Uczestnictwo w szkoleniu: 200 zł - Wpłaty należy dokonać na nr konta: 63 1090 1098 0000 0001 0259 7281

Zawartość oferty:

- udział w szkoleniu Bajkowa Tabliczka Mnożenia

- materiały informacyjne

- przerwa kawowa

- certyfikat uczestnictwa

W trakcie szkolenia dla chętnych dostępny będzie pakiet materiałów w promocyjnej cenie: 90 zł

Zestaw zawiera podręcznik, zeszyt dla dziecka, zestaw kolorowych obrazków z historyjkami (A4) zestaw małych karteczek służących do utrwalania materiału oraz płytę, która zawiera wszystkie bajki opowiedziane przeze mnie, w sposób wesoły i bardzo przystępny.

podrecznik zeszyt pyta

Program Szkolenia: